Volná místa
aneb koho hledáme do týmu

Culture Matters hledá novou tvář na pozici content & marketing manager

Jsme on-line platforma pro vzdělávání v oblasti arts managementu a kulturní politiky Culture Matters (www.culturematters.cz).

Jsme přesvědčení, že na kultuře záleží, a proto je potřeba jí poskytovat nejlepší vzdělání a umožnit sdílení know-how mezi kulturními aktéry navzájem. Moderně, bezbariérově, on-line i off-line.

Hledáme kolegu/kolegyni s podnikatelským duchem a srdcem bijícím pro kulturu.
Budeš tváří a hlavním hybatelem v malé společnosti. Tvojí úlohou bude vymýšlet a vytvářet obsah webu, přicházet s dalšími nápady na rozšiřování portfolia služeb a podílet se na strategii a dalším směřováním firmy. Odměnou ti bude velký prostor pro seberealizaci, dobrý pocit ze smysluplné práce a podíl na zisku firmy.

Náplň práce:

  • tvorba edukativního obsahu on-line na téma arts managmentu a kulturní politiky, ve spolupráci s externími lektory/autory a týmem CM
  • zařizování on-line kurzů (komunikace s lektory, technikem, jednoduchá režie)
  • copywriting - příprava e-mailů a newsletterů, psaní článků na blog
  • realizace webinářů apod.
  • vytváření postů a reklam na FB a dalších sociálních sítích
  • jednoduchá správa webu
  • marketing a prodej vzdělávacích produktů, především on-line
  • spoluvytváření strategie pro další rozvoj firmy
  • finanční plánování

Co tedy požadujeme:

  • schopnost řídit sám sebe i malý tým – tzn. samostatnost, zodpovědnost, leadership
  • základní znalost copywritingu, on-line marketingu a psychologie prodeje
  • nebát se kamery (před i za ní)
  • mít vlastní PC s funkční webkamerou a mikrofonem
  • nadšení pro práci v kultuře
  • orientaci v problematice managementu kulturních organizací
  • výhodou znalost aplikací SmartSelling (Mioweb, SmartEmailing, FAPI) a infopodnikatelů (D. a A. Kirš, T. Lukavec, P. Říha apod.)

Co nabízíme:

  • smysluplnou práci, která má dopad, dokáže měnit kulturní prostředí, a tím i celou společnost
  • příležitost vést a rozvíjet jedinečný vzdělávací portál v oblasti arts managementu
  • příležitost spolupracovat s těmi nejlepšími v oboru a neustále se tak učit a růst
  • další možnosti vzdělávání – přístup k našim kurzům a e-bookům, dále přístup k dalším programům a knihám zaměřeným na on-line podnikání a osobní rozvoj
  • práci na částečný úvazek, nejlépe na ŽL, s možností růstu a postupného rozšíření na plný
  • flexibilní pracovní dobu i místo výkonu práce (Brno výhodou pro společné porady)
  • možnost využití služeb firemního kouče
  • odměnu motivovanou významným podílem na zisku (tzn. nejdříve hodně práce za málo peněz, ale horní strop neexistuje a záleží hlavně na tobě;  online podnikání nezná tabulkové platy ;))

Jdeš do toho?

Zašli nám do 7.3.2018 na adresu produkce@culturematters.cz

  • svůj životopis
  • krátké motivační video (cca 1 minuta), proč bychom měli vybrat zrovna tebe